Gülşen Bubikoğlu’ndan Türker İnanoğlu paylaşımı! ’50 yıllık dans’

‘Bay Sinema’ olarak anılan Türker İnanoğlu, 2 Nisan’da kaldırıldığı hastanede 87 yaşında vefat etmişti. Ünlü yapımcı ve yönetmen, Maslak’ta kurduğu Maslak Show Center’ın (TİM) sahnesinde düzenlenen veda töreninin ardından Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Kanlıca’daki aile mezarlığına defnedilmişti.

İnanoğlu’nun cenazesine; Hülya Koçyiğit, Zafer Ergin, Emel Sayın, Orhan Gencebay, Hülya Avşar, Cem Yılmaz, Nehir Erdoğan, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Birol Güven gibi sanat dünyasından birçok isim katılmıştı.

“40 YILDIR MÜCADELEYİ BİRLİKTE VERDİK”

Sinema ve televizyon dünyasında iz bırakan işlere imza atan İnanoğlu’nun eşi Gülşen Bubikoğlu, TİM’deki anma töreninde, “Yıllardır mücadeleyi birlikte verdik. Hastalık olarak zorlu zamanlardan geçtik. Belki huzur bulduğu için mutluyum” açıklamasını yaptmıştı.

“HERKESİN HARCI DEĞİL”

Yeşilçam’ın en güzel kadınlarından olan Gülşen Bubikoğlu, Instagram hesabında eşiyle yıllar öncesine ait bir fotoğrafına yer verdi ve duygu yüklü bir mesaj yazdı.

50 yıllık dans… Yarım asırlık yol arkadaşlığı… Yani… Herkesin harcı değil…

İKİ EVLİLİK, İKİ ÇOCUK

İnanoğlu, 1964 yılında Filiz Akın’la dünyaevine girmişti. Evlilikleri on yıl süren ünlü çiftin, ileride çocuk yıldız olarak ‘Yumurcak’ filmleriyle ünlenen İlker adlı bir oğulları olmuştu.

1974’te Gülşen Bubikoğlu ile hayatını birleştiren yapımcının, 1977’de Zeynep adında bir kızı dünyaya gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x