Gününü Bilgisayar Başında Geçirenlerin Alması Gereken 10 Ürün

Günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirenlerin önceliği, kullandıkları ürünlerin hem pratik hem de ortamın konforunu artırıcı özelliklere sahip olmasıdır. Piyasada tüm bu rahatlığı sağlamak için üretilmiş yüzlerce ürün karşımıza çıkıyor. Biz de sizler için ilginizi çekebilecek, aynı zamanda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bu ürünlerden bazılarını listeledik. Gelin bu listeye hep beraber bakalım.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Vaydeer USB 3.0 Monitör Standı

30 kg’a kadar eşya taşıyabilen, telefonunuzu hızlı şarj edebilen, aynı zamanda ergonomik tasarımı ile konforunuzu artıracak olan Vaydeer Monitör Standı, doğru görüş mesafesi sağlayarak göz ve boynunuzda oluşan yükü azaltır, vücut duruşunuzun daha düzgün olmasına yardımcı olur.

”Ürün çok başarılı. Üst tabla plastik değil metal ve çok sağlam bir yapısı var. Tüm portlar çalışıyor. Kablosuz şarj özelliği olması da ayrı bir avantaj.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Skyleo LED Masa Lambası

Kullanımı kolay, dokunmatik düğmeler ve hareket edebilen parçalara sahip olan Skyleo LED Masa Lambası, zamanlayıcı özelliği ile istediğiniz saatte otomatik olarak kapanabilir.

”Gözleri yormayan farklı renk ve şiddette aydınlatma beklentimi karşıladı. Montajı kolay, görüntüsü estetik ve nostaljik.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ttec Hızlı Şarj Standı

IPhone, Apple Watch ve AirPods cihazlarını aynı anda hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanan TTEC Hızlı Şarj Standı, 3 kademeli parlaklık ayarı ile gece lambası olarak da kullanılabilme imkanı sunan kullanışlı bir ürün.

”Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Olumsuz bir tarafına rastlamadım. Kablo kirliliğinden kurtulmak güzel.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Wonkey Ayak Yastığı

 

Uzun süreli oturumlarda ayaklarınızdaki baskıyı ve rahatsızlığı hafifleten, aynı zamanda boyunuza göre yükseklik ayarı yapabileceğiniz Wonkey Ayak Yastığı; kolayca çökmeyen, şeklini kaybetmeyen köpükten yapılmış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

”Seviyesi çok iyi ve materyalin yumuşaklık derecesi de mükemmel. Bilgisayar kullanmak zorunda olan ve ayakları ağrıyan varis hastaları için ideal. ”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dewur Cam Pano

Çalışma tahtası olarak kullanılabilmesi dışında, tablet standı, telefon tutucu ve klavye tutucu olarak kullanılabilen Dewur Cam Pano, üstteki camı açıldıktan sonra ortaya çıkan bölmeleri sayesinde eşyalarınızı saklamanıza olanak sağlar.

”Fotoğraflarda görüp boyutlarına bakmamıştım. Oldukça büyük. Ufak kablosuz klavye boyutu gibi düşünüyordum, ama standart klavye ölçülerinde diyebiliriz. İç bölmesi masadaki tüm yayıntıyı topladı. Masanın tüm havası değişti. Kaybolan kalemler yok artık, gözlük bile alıyor.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Surplex Mini Masa Süpürgesi

Yüksek hızlı 3 V radyal fanı ve 360 derece döndürme özelliği ile tüm kirleri masanızdan temizleyen Surplex Mini Masa Süpürgesi, tek elle kullanılabilme özelliği ile bilgisayar başındaki konforunuzu oldukça artıracak.

”Çok güzel ve kullanışlı. Silgi tozları için aldık. Oldukça güçlü.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaiserwerk Oturma Minderi

Hafızalı köpüğü ve girintili çıkıntılı yapısı ile baskıyı azaltarak yumuşak bir oturma hissiyatı sağlayan Kaiserwerk Oturma Minderi, ergonomik bir vücut duruşuna sahip olmanıza yardımcı olur.

”Bence masa başında sürekli vakit geçirenler için güzel bir ürün. Kesinlikle alın derim. Malzeme kalitesi ve görüntüsü çok hoş.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Vaydeer Klavye ve Fare Bilek Desteği

Ergonomik yapısı, bilek ve avuç içinini rahatlıkla kavrayan delikli yüzeyi ile bilgisayar kullanımınızı daha rahat bir hale getirecek olan Vaydeer Klavye ve Fare Bilek Desteği, hafızalı köpüğü ve nefes alabilen malzemesi ile size oldukça kolaylık sağlayacak.

”Farklı satıcı ve mağazalardan farklı marka ve şekilde ürünleri denedim, bazıları şekil bazıları malzeme nedeniyle iade ettim. Şekil ve malzeme kalitesi olarak en iyisi bu ürün, keşke en başından bunu alsaydım.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Travel Ease Ergonomik Bel Desteği

Uzun süreli oturmaktan kaynaklanan tüm bel ve sırt ağrılarınızı azaltacak olan Travel Ease Ergonomik Bel Desteği, vücudunuzda hiçbir uyuşma olmadan rahatça bilgisayarınızı kullanmanıza olanak sağlar.

”Diğer destek ürünlerine göre çok daha pahalı olduğu için satın alırken şüphe etmiştim ama ürün gerçekten hakkını veriyor. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Uzun saatler bilgisayar başında olduğum için rahatsızlıklarım oluyordu. Bu minder ile sorunlarım çok azaldı. Çok memnunum.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech Mx Dikey Ergonomik Mouse

Doğal el sıkma konumunda tutabileceğiniz, aynı zamanda diğer mouse’lara göre %10 daha az kas hareketiyle kullanabileceğiniz Logitech Mx Dikey Ergonomik Mouse, bileğinizde oluşan baskıyı azaltarak uzun süreli ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar.

”Ürün malzeme kalitesi olarak iyi. El büyüklüğünüze dikkat ederek alın. Biraz büyük eller için tasarlanmış. Ergonomik olarak da iyi, kolumdaki ağrıyı hafifletti.”

Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin için diğer önerilerimiz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x